Radom: Ulicami przeszła Droga Krzyżowa. Uczestniczyły w niej setki wiernych. Z wiernymi modlił się biskup radomski Marek Solarczyk.
W Niedzielę Palmową, 29 marca, odbyła się droga krzyżowa ulicami Radomia. W procesji, mimo zapadającego wieczoru, wzięły udział setki ludzi. Wierni rozważali mękę Pańską przy kolejnych stacjach Drogi od radomskiej fary do katedry. Za krzyżem, razem z mieszkańcami szedł biskup Marek Solarczyk, biskup diecezji radomskiej.