Zielona Góra: Tłusty czwartek pączkiem święcić. Pączki kupujemy kartonami. Faworki też wchodzą
Co dziś wcinają od rana zielonogórzanie? Oczywiście, że pączusie - wszystkie smaki, bez umiaru. - Nie znam gościa, ale "Tłusty Czwartek" na prezydenta - mówi żartobliwie Daniel, który po pączki do piekarni pobiegł już po godz. 6.00 rano! I choć wielu mieszkańców zdecydowało się na ten krok, kolejek w mieście pod cukierniami nie brakuje. Dzień święty dziś pączkiem święcimy!