Słupsk: Petycja o Urzędomat. Mieszkaniec wskazuje na jego sukces w innych miastach
Łukasz Słodyński, mieszkaniec Słupska, złożył do władz miasta petycję w sprawie instalacji urzędomatu, samoobsługowego urządzenia do odbioru dokumentów, przed budynkiem ratusza. W swoim szczegółowo uzasadnionym wniosku wskazuje na korzyści płynące z takiego rozwiązania, m.in. dostępność usług 24/7 i odciążenie urzędników. Jako przykład udanego wdrożenia podaje miasta, gdzie urzędomat cieszy się dużym powodzeniem.