Piknik dla zdrowia w słupskim szpitalu. Będą badania, konsultacje i promocja profilaktyki
Bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje dietetyczne, nauka samobadania piersi oraz promocja zdrowego stylu życia - to tylko część atrakcji przygotowanych w ramach "Pikniku dla zdrowia", który odbędzie się we wtorek, 12 maja, przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku. Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji Funduszowy Maj, promującej inwestycje realizowane dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.