Bielsko-Biała: Śmierć pacjentki w bielskiej klinice Esculap. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Zarzuty dla kolejnych osób
Śledztwo w sprawie nieprawidłowości w bielskim Centrum Medycznym, gdzie w wyniku zaniedbań doszło do śmierci 41-letniej pacjentki, zatacza coraz szersze kręgi. Wczoraj, 29 września, Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej poinformowała, że śledczy przedstawili zarzuty kolejnym osobom z personelu - oprócz ginekologa i anestezjologa usłyszały je również dwie pielęgniarki.