Poznań: W PRL występowały tu gwiazdy estrady. Teraz zapomniano o tym miejscu
Na drewnianych ławkach i wokół nich gromadziły się tłumy poznaniaków, a na scenie występowali nie tylko lokalni artyści, ale też ówczesne gwiazdy estrady. Wszystko działo się w poznańskim Parku Tysiąclecia. Dziś nie ma już ani ławek, ani sceny, a o wydarzeniach odbywających się w tamtejszym amfiteatrze w czasach PRL, pamiętają tylko najstarsi poznaniacy. Miejsce stopniowo popadało w ruinę, aż dziś trudno się zorientować, że kiedyś mogło tętnić życiem.