Strzelce Opolskie: Jechał całą szerokością drogi i wydmuchał trzy promile
Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 40-letniego kierowcę skody, który poruszał się całą szerokością jezdni. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie aż 3 promile alkoholu. Zatrzymany mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie tłumaczył mundurowym, że wsiadł za kierownicę w stanie nietrzeźwości, ponieważ chciał wyświadczyć przysługę znajomemu i odwieźć go bezpiecznie do domu. Funkcjonariusze natychmiast odebrali mu prawo jazdy, a o wymiarze kary zadecyduje teraz sąd.