Bielscy śledczy badają sprawę handlu narkotykiem zombie. Na rynek trafiło 5,5 kg bardzo niebezpiecznej substancji
Zatrzymanie trzech osób to efekt śledztwa dotyczącego handlu znaczną ilością niebezpiecznej substancji psychotropowej, które nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Bielsko-Biała Północ. Chodzi o alfa-PVP nazywane też inaczej narkotykiem zombie, którego grupa na rynek wprowadziła co najmniej 5,5 kg. Małgorzata Moś-Brachowska, rzeczniczka prokuratury okręgowej, poinformowała we wtorek, że zatrzymanym grozi 12 lat pozbawienia wolności.