Śledczy z Bielska-Białej badają sprawę handlu narkotykiem zombie
Zatrzymanie trzech osób to efekt śledztwa dotyczącego handlu znaczną ilością niebezpiecznej substancji psychotropowej, które nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Bielsko-Biała Północ. Chodzi o alfa-PVP nazywane też inaczej narkotykiem zombie, którego grupa na rynek wprowadziła co najmniej 5,5 kg. Małgorzata Moś-Brachowska, rzeczniczka prokuratury okręgowej, poinformowała we wtorek, że zatrzymanym grozi 12 lat pozbawienia wolności.