Policyjna akcja "Trzeźwość" na Podkarpaciu. Ponad 14 tys. kontroli i 17 kierowców po alkoholu
Podkarpaccy policjanci przeprowadzili kolejne działania "Trzeźwość", których celem było eliminowanie z ruchu kierowców prowadzących po alkoholu. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 14 tysięcy kierowców. Niestety, mimo licznych apeli i surowych kar, na drogach regionu wciąż nie brakuje osób, które decydują się wsiąść za kierownicę po alkoholu.