Ostrów Wlkp. Złodzieje sklepowi zatrzymani, kradli ubrania
W czwartek, 21 maja, policjanci z ostrowskiej komendy zatrzymali dwie osoby, które kradły w sklepach. 54-letnia kobieta kradła odzież w ostrowskiej galerii, natomiast 28-letni mężczyzna od kilku dni wynosił towar z rejonu magazynu jednego z marketów. Łączna wartość skradzionego mienia przekroczyła 4 tys. zł.