Warszawa: Wypłacił pieniądze i został napadnięty. Napastnicy użyli noża, policja opublikowała nagranie
Stołeczni policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w centrum Warszawy brutalnie napadli na 32-latka. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego tuż po tym, jak wypłacił pieniądze z bankomatu, a gdy próbował się bronić, zagrozili mu nożem. Łączne straty oszacowano na ponad 4000 złotych. Wizerunek jednego ze sprawców zarejestrowały kamery monitoringu, a policja apeluje do świadków o pomoc w jego identyfikacji.