Wieluń: Zamki magnetyczne w drzwiach, a w środku pięć nielegalnych urządzeń do gier hazardowych. Policjanci przejęli sprzęt i zatrzymali 19-latka
Właściciele lokalu, w którym prowadzono nielegalny biznes hazardowy, zadbali o to, by mogły tam wejść tylko zaufane osoby. W drzwiach zainstalowano magnetyczne zamki, żeby osoby postronne nie mogły dostać się do środka, ale wieluńscy policjanci i tak weszli do lokalu, a tam znaleźli aż pięć urządzeń do gier hazardowych. Funkcjonariusze zatrzymali też 19-latka z powiatu sieradzkiego.