Busko-Zdrój: Właz ukryty pod meblami w łazience. Poszukiwany 43-latek schował się przed policją w studzience
Nietypowy finał poszukiwań 43-letniego mieszkańca powiatu buskiego, który za wszelką cenę chciał uniknąć odsiadki za jazdę po pijanemu. Gdy do jego drzwi zapukali funkcjonariusze, żona poszukiwanego kłamała, że męża nie ma w domu, a sam zainteresowany wszedł do studzienki rewizyjnej pod podłogą łazienki. Kryminalni nie dali się oszukać, znaleźli zamaskowany właz i wyciągnęli uciekiniera, który jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego.