Pyrzowice: Przyjechała na komisariat sprawdzić trzeźwość. Nie była, więc odpowie przed sądem
Do policjantów z Pyrzowic w niedzielę, 24 maja, zgłosiła się w niedzielę kobieta, która chciała sprawdzić, czy jest trzeźwa i może prowadzić samochód. Była nietrzeźwa, a na komisariat przyjechała samochodem.